Historia Fenix

Jak mówi chińskie przysłowie „Korzeniami poprawy jest niezadowolenie”. Powstanie latarek Fenix ma swój początek właśnie w niezadowoleniu z produktów, którym daleko było do doskonałości.   Grupa młodych ludzi postawiła sobie cel stworzenia wysokiej klasy latarki, która spełni ich wymagania. Zespół profesjonalnych inżynierów i specjalistów z dziedziny projektowania, obróbki oraz elektroniki zorganizowało firmę o nazwie „FenixLight Limited”. To wspaniałe połącznie myśli inżynierskiej, pomysłowości i rzemiosła zaowocowało stworzeniem znanych na całym świecie latarek firmy Fenix.
 
Począwszy od pierwszej serii L1 po najnowsze wielozadaniowe latarki, Fenix stara się cały czas udoskonalać swoje produkty. Fenix wytycza standardy pod względem jakości wykonania i innowacyjności. Legendarny model L1 został wybrany jedną z najbardziej innowacyjnych latarek 2005 roku.
 
Seria Fenix L1 rozpoczęła nową erę latarek zasilanych pojedynczym ogniwem AA. Latarka ta charakteryzowała się jasnym promieniem światła, regulowanym obwodem prądu stałego oraz zwartą konstrukcją - czyniąc ją pierwszym tego rodzaju produktem w branży. Wprowadzenie latarki L1 przyciągnęło uwagę wielu osób. Od tego czasu Fenix stał się jednym z najbardziej szanowanych producentów markowych latarek, które są sprzedawane w ponad 100 krajach na całym świecie.
 
Celem Fenix jest przekraczać Wasze oczekiwania pod względem wykonania latarek LED, z najwyższą starannością o każdy ich detal oraz pod względem zastosowania innowacyjnych technologii. Firma współpracuje z klientami, czerpiąc pełnymi garściami z ich doświadczenia, jak również przeprowadza szeroko zakrojone badania wszystkich latarek przed wypuszczeniem ich na rynek. 
Sklep internetowy od home.pl