Numer seryjny Fenix

Co to jest numer seryjny?
Numer seryjny jest numerycznym oznaczeniem produktów Fenix. Zazwyczaj umiejscowiony jest na głowicy latarki. Kod unikalny dla każdego produktu, gwarantuje nam zachowanie najwyższej jakości produkcji oraz tego, że jest to oryginalna latarka marki Fenix. Daje Ci także możliwość skorzystania z pełnej obsługi serwisowej w ramach rozszerzonej gwarancji (numer seryjny jest wymagany podczas rejestracji produktu).
 
 

Skąd mam wiedzieć czy moja latarka posiada prawidłowy numer seryjny?
Wszyscy nasi autoryzowani sprzedawcy detaliczni oraz nasz oficjalny sklep on-line sprzedają produkty oznaczone oryginalnymi i unikalnymi numerami seryjnymi. 
 

Gdzie znajdę numer seryjny?
Numer jest umiejscowiony na głowicy latarki jak również na oryginalnym opakowaniu. Jest to ciąg 11 znaków (cyfr i liter) rozpoczynających się literą „F”.
 
 
Korzyści płynące z produktu oznaczonego oryginalnym numerem seryjnym Fenix
Najważniejszą korzyścią, płynącą z oznaczenia latarki unikatowym numerem seryjnym, jest gwarancja tego, że produkt nie jest podrobiony. Posiadając oryginalną latarkę - i rejestrując ją na naszej stronie - otrzymujesz aż 30 miesięcy (24 + 6 miesięcy) gwarancji. Oryginalne produkty otrzymują pełne wsparcie posprzedażowe, serwis oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych.
Sklep internetowy od home.pl